کارهای افراد موفق در صبح
وبلاگ

کارهای افراد موفق در صبح

پنج کاری که افراد موفق قبل از ساعت 8 صبح انجام میدهند(کارهای افراد موفق در صبح) : دوستان در ابتدا بگم که متشکریم که لایکمون می‌کنید❤️ شما بعد از بیدار شدن از #خواب چیکار می‌کنید؟ یه‌سری‌ها همیشه دیرشون شده و بدو بدو فقط حاضر میشن و میزنن بیرون؛ بعضیا دیرشون نشده اما کسلن و دارن به #زمین و #زمان بد و بیراه میگن که چرا باید صبح ساعت ۶ و ۷ پاشیم آخه! بعضیا صبح رو خیلی دوست دارن و شاد و شنگول بیدارن صبحونه حاضر میکنن و …

اما بد نیست بدونیم وجه مشترک آدم موفق‌ها چیه؛ مثلا صبح‌شون رو چطوری شروع می‌‌کنن!

✅ شاید سخت باشه ولی به‌نظر که شدنی میاد؛ برای یه روز بهتر؛ یه منِ بهتر #تلاش کنیم؛ از همون اول #صبح.

کارهای افراد موفق در صبح

پنج کاری که افراد موفق قبل از ساعت 8صبح انجام میدهند

ورزش می کنند:

ورزش می کنند. انجام حرکات ورزشی در خانه و در آغاز روز، وضوح ذهنی و انگیزه را در شما به جریان می اندازد. به هر شکل که دوست دارید و با استفاده از هر روشی که ترجیح می دهید، خود را به حرکت درآورید.

پنج کاری که افراد موفق قبل از ساعت 8صبح انجام میدهند
کارهای که افراد موفق انجام میدن

برنامه روزانه خود را تنظیم می کنند

برنامه روزانه خود را تنظیم می کنند: با ترسیم برنامه روزانه و همچنین اهداف و میزان کارها، توانایی و بازدهی خود را به حداکثر برسانید.

تنظیم برنامه روزانه
کارهای که افراد موفق انجام میدن

صبحانه سالم می خورند

صبحانه سالم می خورند: صبحانه نه تنها برای سلامت جسمی شما مفید است، بلکه زمان مناسبی برای ارتباط با خانواده یا دوستان نیز هست. حتی پنج دقیقه مکالمه با اعضای خانواده هنگام خوردن یک صبحانه سریع می تواند روحیه شما را بالا ببرد.

صبحانه سالم افراد موفق
کارهای که افراد موفق انجام میدن

مراقبه و نیایش می کنند

مراقبه و نیایش می کنند: قدردانی که شاید کلید اصلی موفقیت باشد، مادر همه ی فضیلت ها است. وقتی روزتان را با قدردانی شروع کنید، بدون اینکه منحرف شوید، بهترین ها را به سمت خود جذب می کنید.

مراقبه و نیایش افراد موفق
کارهای که افراد موفق انجام میدن

سخت ترین کار روزشان را انجام می دهند

سخت ترین کار روزشان را انجام می دهند: همه مان یک کار سخت در کارهای روزانه مان داریم که اصلا دوست نداریم انجامش دهیم اما باید انجام شود. پس اول از همه سراغ همان کار بروید چرا که صبح زود بیشترین انرژی و فکر آزاد را دارید.

افراد موفق سخت ترین کار روزشان را انجام می دهند
کارهای که افراد موفق انجام میدن

خب دوستان به پایان پنج کاری که افراد موفق قبل از ساعت 8صبح انجام میدهند رسیدم بازم مطالب کوتاه و آموزنده در حوزه رشد و توسعه فردی برای رونق و رشد کسب و کار و همچنین موفق شدن شما خواهم گذاشت ما رو دنبال کنید موفقیت در 100 روز مال شما می شود.

باتشکر.