افراد موفق چگونه روز کاری را شروع می‌کنند
دانسته های نایاب , وبلاگ

افراد موفق چگونه روز کاری را شروع می‌کنند

افراد موفق چگونه روز کاری را شروع می‌کنند (مدیریت زمان انسانهای موفق) : سلام دوستان امروز میخوام درمورد نحوه شروع روز های کاری افراد موفق کمی صحبت کنم که با تحقیق بدست آوردیم، اکثر افراد موفق روز های کاری خود را مشابه هم شروع میکنند خب در ادامه همراه ما باشید با افراد موفق چگونه روز کاری را شروع می‌کنند (مدیریت زمان انسانهای موفق).

افراد موفق چگونه روز کاری را شروع می‌کنند

افراد موفق چگونه روز کاری را شروع می‌کنند و چطور آن را خاتمه می‌دهند؟ (مدیریت زمان انسانهای موفق)

اندی کتز مِی‌فیلد، مؤسس و مدیرعامل کمپانی هری :اکثر روزها من سعی می‌کنم پیاده به محل کارم بروم.
کتز مِی‌فیلد می‌گوید در طول ۲۰ دقیقه پیاده‌روی که دارد ایمیل‌هایش را پاسخ نمی‌دهد و از تلفن هوشمندش استفاده نمی‌کند.

لیلا جانا، مدیرعامل ساماسورس نیز هر روز با پیاده‌روی در محل کارش حاضر می‌شود. کمپانی ساماسورس کارمندان خود را دورکار انتخاب می‌کند. جانا در مسیرش به شرکت، موسیقی گوش می‌دهد و می‌گوید موسیقی باعث می‌شود فشار و استرس وی کاهش یابد

گملانی ولان، مدیرعامل سول‌سایکل صبح‌ها به ورزش نیز می‌پردازد. او می‌گوید ورزش بهترین کاری است که می‌توانید روزتان را با آن شروع کنید. شاید در ابتدای روز کمی از تخت خواب برخاستن سخت باشد؛ اما همین‌که برخاستید و به تمرین ورزشی مشغول شدید، احساس بسیار خوبی خواهید کرد و میزان خلاقیتتان در طول روز بسیار بیشتر خواهد شد.

بن لم، مدیرعامل و مؤسس کمپانی Conversable می‌گوید: شب بعد از اینکه کامپیوتر و دستگاه‌های دیگر را خاموش کردم به حمام می‌روم و دوش آب گرم می‌گیرم تا دمای بدنم افزایش یابد. سپس حرکات کششی انجام می‌دهم و با مطالعه سعی می‌کنم کمی از اتفاقات روز فاصله بگیرم.

مدیریت زمان انسانهای موفق
مدیریت زمان انسانهای موفق

هر یک از مدیران موفق به داشتن روتینی برای فراموش کردن اتفاقات روز کاری اشاره کرده‌اند. این یعنی هر یک از ما نیز باید مدتی از اتفاقات روز فاصله بگیریم تا برای روز کاری بعدی به‌اندازه‌ی کافی انگیزه داشته باشیم.